Merhaba! Üyelere özel fiyat avantajlarından ve kampanyalardan faydalanabilmek için Online sistemimize üye olun. Ayrıcalıklar dünyasını keşfedin.

Kurumsal

Hakkımızda

ERC Rent A Car, 1987 yılından beri otomotiv sektörünün en önemli bir parçası haline gelmiştir. Başarımızın ancak müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülebileceğine inanıyoruz. Bu misyonda dünya standartlarında uzun dönem rent a car ve filo kiralama hizmeti vermek için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Misyonumuz firmaların yalnızca rent a car ihtiyacını karşılamak değil, bu ihtiyacı doğru araçlarla, doğru zamanda, doğru finansal çözümler üreterek, gerekli operasyon ve asistan desteğini de vererek karşılamaktır. Biz yalnızca araç kiralanabilen bir rent a car değil, aynı zamanda araç konusunda her türlü danışmanlık hizmetinin de alınabildiği, konusunda uzman bir rent a car firmasıyız.

'Operasyonel Car Leasing' kavramının Türkiye'deki öncü firması olmak çok önemli bir olgu ise de, bununla yetinmeyerek en iyi olduğumuzu iddia ederken, müşteri profilimizi bunun kanıtı olarak sunmaktayız. Şirketimiz lüks ticari ve binek araçları ve geniş oto filosu ile sizlere güvenli, iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Saygılarımızla,

Yeni Nesil Rent A Car

2015 Yılıitibarı ile yepyeni bir vizyon anlayışı ile yoluna devam eden Erc Rent A Car uzun dönem araç kiralama hizmeti vermenin tüm niteliklerini taşıyan ve ilkeleri ile damia yenilikci bir firma olmayı başarmıştır. Oto kiralama firmaları arasında ayrıcalıkları le damia bir adım önde olmuştur,

Müşteri memnuniyetini ön planda sizlrden gelen istek ve talepleri son derece titiz bir şekilde ele alarak kendisine vizyon oluşturmayı başarmıştır.

İleride Rent A Car firmalarının araç ve filo eksikliklerini tamamlaması çok güç bir hale gelecek, Neden? dünyamızın sera gazı ile etkileşimden kaynaklanan bu kötü durum araç teknolojisini tamamı ile değişime zorunlu kılacak ve şuankinden çok daha pahalı araçlar piyasaya sürelecek. Bunun amacı dünyadaki fosil yakıt tüketen tüm objeleri ortadan kaldırmak içindir.

Erc Rent 2020 yılında hedefi kısa vadede filosunun büyük bir kısmını hybrit ve elektrikli motor ile çalışan araçlarla yenilemektir.

Tüm hizmetlerimizi eksiksiz ve tam bir şekilde yerin getirebilmek için son derece deneyimli ve tecrübeli bir kadro ile çalışmaktayız. Bu tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetin daima A+ olmasına özen gösteriyoruz.

Kalite politikamız daima rakiplerimizin bir çıta üstündedir.

Duyurular

 • FİLOMUZ YENİLENDİ

  2015 yılında Binek araç ve Ticari araç filomuzun neredeyse %80 yenilendi filomuza katılan 2015 model sıfır kilometre araçlar ile sizlere hizmet veremeye devam ediyoruz.
 • ADRESİMİZ DEĞİŞTİ

  Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için çalışma alanımızı ve ulaşım adresimizi yeniledik 2 dönüm üzerinde kurulu tesisimiz ile araç bakım servisimiz ve kiralama servisimizi bir araya getirdik. VİALAND Alışveriş merkezindeki yerimizde Hizmetinizdeyiz.
 • WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

  Teknolojik gelişmeleri sadece araçlarında değil sosyal paylaşıma ve sizlerin bizi ilk bakışta bizi tanımanıza yardımcı olacak olan web sitemizide sizlere için daha efektif ve kullanılır bir hale getirdik yeni tasarımı ile artık hizmetinizde.

270 ARAÇ İLE RENT A CAR

Lüks ve binek otomobilden oluşan araçlarımız ile sizlere butik bir hizmet vermek amacı ile ilerliyorduk.

2010

400 ARAÇ İLE RENT A CAR

Talepler doğrultusunda filoda bulunan binek dizel ve ekonokik araç filomuza ilaveler yaptık.

2012

1200 ARAÇ İLE RENT A CAR

Ticari araç filomuza çok büyük bir bütçe ile yatırım yaparak araç sayısını neredeyse 2 katına çıkardık.

2014
KM

300 ARAÇ İLE RENT A CAR

Lüks Araç sayımıza yepyeni Range Rover, Porshe, Bmw gibi bir çok markayı ekledik ve hizmet kalitemizi artırdık.

2011

690 ARAÇ İLE RENT A CAR

Rent A Car piyasısında bir ilke imza attık ve ticari araç kiralamada filo hizmeti vermeye başladık.

2013

1400 ARAÇ İLE RENT A CAR

Mevcut binek araç ve ticari Filonun nerdeyse tamamını 2015 model 0 km araçlar ile yaniledik.

2015

Filo Dağılımı

Araçlarımızın Tamamı şirketimizin kendi demirbaşıdır. 1400 araçtan oluşan filosu ile hergeçen gün bu filoya yenilerinide eklemeye devam ediyoruz. Hizmet veridiğimiz araçların filodaki dağılımını yüzde oransal olarak aşağıdan takip edebilirsiniz.

 • Ekonomik Tip Araç
 • Konfor Tip Araç
 • Lüks Tip Araç
 • Ticari Tip Araç

ZAMAN İSTATİSTİĞİ

22368
Rezervasyon
70080
SAATİR HİZMET
2350
REFERANS
4
ŞİKAYET

BAŞARININ ARKASINDAKİ İNSANLAR

ERCAN ER

ERCAN ER

YÖNETİM KURULU BAŞKANI.

1996 Eskişehir Anadolu Ünv. Mezunu 15 Yılı Aşkın sektörel tecrübesi ve Rent A Car sektöründe yaptığı yenilikler ile isminden söz ettrirmiştir.

EMRE ER

EMRE ER

GENEL MÜDÜR.

1996 Eskişehir Anadolu Ünv. Mezunu 15 Yılı Aşkın sektörel tecrübesi ve Rent A Car sektöründe yaptığı yenilikler ile isminden söz ettrirmiştir.

BURCU ÖZCANGİLLER

BURCU ÖZCANGİLLER

PAZARLAMA MÜDÜRÜ.

1996 Eskişehir Anadolu Ünv. Mezunu 15 Yılı Aşkın sektörel tecrübesi ve Rent A Car sektöründe yaptığı yenilikler ile isminden söz ettrirmiştir.

HAKAN ER

HAKAN ER

TEKNİK MÜDÜR.

1996 Eskişehir Anadolu Ünv. Mezunu 15 Yılı Aşkın sektörel tecrübesi ve Rent A Car sektöründe yaptığı yenilikler ile isminden söz ettrirmiştir.