Merhaba! Üyelere özel fiyat avantajlarından ve kampanyalardan faydalanabilmek için Online sistemimize üye olun. Ayrıcalıklar dünyasını keşfedin.

REZERVASYON

Rezervasyon Formu

  

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI :

Araç kiralamak isteyen kişinin yaşı en az 23 olmalı ve en az iki yıllık ehliyet sahibi olmalıdır. Kiracının ev ve iş telefonları ile adresleri tam olmalıdır. Kiracının geçerli bir kredi kartı olmalıdır. Aracı kullanacak kişi sayısı birden fazla ise, sözleşme hazırlanırken bildirilmesi zorunludur. Sözleşmede adı bulunmayanlar aracı kullanamazlar. Kullanmaları halinde meydana gelecek tüm hasar ve cezalardan kiracı ile birlikte müteselsilen sorumlu olacaklarını kabul ve beyan ederler.

KAZA HALLERİ :

A-) Kaza gerçekleştiği anda sürücü ehliyetsiz veya alkollü ise veya kırmızı ışık ihlali varsa yada 8/8 suçlu bulunuyorsa, sürücünün adı sözleşmede bulunmuyorsa araç kasko'sundan yararlanamaz
B-) Kaza gerçekleşmesi halinde kiracı kusurlu ise hasarın 300.- (Üçyüz) EURO’ya kadar olan kısmından ve aracın tamir ve bakımı süresindeki iş kaybından kiracı sorumludur. İş kaybı aracın o tarihteki günlük kira bedeli üzerinden hesaplanır.

KAZA VEYA ÇALINMA ANINDA YAPILACAKLAR :

Olay gerçekleştiği anda polis veya jandarma çağırılıp kaza veya çalıntı tutanağı hazırlatılması, alkol muayene raporu alınması, karşı tarafın ehliyet, ruhsat, trafik sigortası fotokopilerinin alınması ve bunların en geç 48 saat içerisinde tarafımıza ulaştırılması gereklidir. Aksi durumda tüm sorumluluk kiracıya aittir.
A-) ARACIN ÇALINMASI : Araç 35 gün içinde bulunamazsa kasko bedelinin ¼’ü, araç bulunduğu takdirde bulunana kadar geçen sürenin iş kaybı kiracı tarafından ödenir.
B-) ARACIN EMNİYETİ SUİSTİMAL YOLU İLE ÇALINMASI : Bu durumda kiracı aracın tüm bedeli ve tüm iş kaybı bedellerini ödemekle yükümlüdür.
- Aracın kullanımı sırasında oluşabilecek tüm hata ve cezalar kiracının sorumluluğundadır. Araç kirada iken meydana gelecek tüm gasp, hırsızlık, cinayet, yaralama, uyuşturucu ve diğer tüm suç unsurlarının cezai sorumluluğu kiracıya kişi, kurum ve kuruluşlara aittir.